oHo.lv logo
IEPAZĪŠANĀS
BILDES ANEKDOTES FILMAS APSVEIKUMI ČATS SAPŅU TULKS DZEJOĻI AUTO atsauksmes VĀRDA DIENAS
space gray
Auto, moto (72) Ceļojumi, eksotika (46) Dzīvnieki (82) Filmas, treileri, animācijas (164) Izglītojoši (117) Joki, humors (459) Politika, ziņas, intervijas (32) Reklāmas (83) Spēles (18) Sports, ekstrēms (99) Stils, mode (51) TV, raidījumi, šovi (129) Viss pārējais (523)

Video

<-atpakaļ

Dzīvo videi draudzīgi 2.raidījums!

Pievienoja: Sintija7 Vērtējums:
-00+0
Skatīts šodien: 0x, kopā: 35x
2012.gadā Radio1 veiksmīgi startēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izsludinātajā Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projektu konkursā un ieguva tiesības realizēt projektu "Vidusdaugavas reģiona sabiedrības izpratnes attīstīšanai par siltumnīcefekta gāzu emeisiju samazināšanas nozīmi un iespējām Radio1 raidījumu ciklā "Dzīvo videi draudzīgi!"" Nr.KPFI-8.2/3.

Kopumā projektā paredzēti desmit radio un video raidījumi, kas tiks sagatavoti reizi mēnesī.

Radio1 raidījumos un videomateriālā, kas taps projektā par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, runāsim par to kā ikdienā varam samazināt siltumnīcas efekta veidošanos un, kā tas var ietekmēt apkārtējo vidi ap mums. Viena no iespējām ir ēku siltināšana, kas mazina siltuma zudumus, tātad mazina siltuma izplūšanu atmosfērā. Tāpēc pirmā raidījuma tēma: Kā klimata pārmaiņas ietekmē daudzdzīvokļu māju siltināšanas projektu realizācija?
Nosūtīt sūtīt draugam
Ieteikt:

pievienot video
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅